Zakład produkcji betonów i wyrobów betonowych
Krzysztof Kasprzak Transport Gorzów Krzysztof Kasprzak Prefabrykaty Krzysztof Kasprzak O firmie

PUH BUDNEX Sp. z o.o. jest firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród Budnex - beton Gorzównaszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie Ziemi lubuskiej i Wielkopolski.

Swoją działalność w zakresie produkcji betonów i wyrobów z betonu prowadzimy od 2002 roku, w którym nastąpiło przejęcie przez PUH BUDNEX Sp z o.o. węzła betoniarskiego od Przedsiębiorstwa Budowlanego Budom Sp. z o.o. Przejmując od spółki maszyny i technologię zachowaliśmy ciągłość działalności jako producent wyrobów betonowych.

Obecnie Zakład Produkcji Betonów (ZPB) jest wyposażony w nowoczesny węzeł betoniarski typu STETTER, który umożliwia produkcję najwyższych klas betonów towarowych, w tym konstrukcyjnych, przy zastosowaniu odpowiednich frakcji kruszyw, marek cementów i dodatków (uplastyczniających, hydrotechnicznych i zimowych). Węzeł jest sterowany komputerowo, co umożliwia pełną rejestrację i kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego. Cement, kruszywo, woda, chemia dozowane są wagowo przy użyciu elektronicznych tensometrycznych wag dozujących, posiadających aktualne legalizacje. Stosowana technologia produkcji i rozwiązania techniczne pozwalają na produkcję mieszanek w zakresach temperatur od -5oC do +35 oC.Budnex - beton Gorzów

W 2010r. uruchomiliśmy drugą linię prefabrykacji płyt stropowych typu „Żerań”.

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich betonów zgodnie z normą PN-EN 206-1 oraz wystawiamy deklarację zgodności z Polską i Europejską Normą "PN".

Zapoznaj się z naszymi certyfikatami

Certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji 1487-CPR-72ZKP/11- schody z betonu zwykłego zbrojonego przeznaczone do wykonywania schodów konstrukcyjnych wewnętrznych lub zewnętrznych.

Certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji 1487-CPR-71/ZKP/11- płyty kanałowe z betonu zwykłego zbrojonego przeznaczone do wykonywania stropów lub dachów.

Wybrani Klienci

Wybrani Klienci
Copyright © 2019 by PUH Budnex Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności | Wykonanie: Projektowanie, pozycjonowanie stron internetowych

"Stworzenie innowacyjnej linii do produkcji płyt stropowych i betonu" w PU-H Budnex Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.
LRPO/2.2/1/2009
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach
Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.

Dofinansowanie